produkt dostępny bez recepty, kapsułki, ibuprofen
, Hasco-Lek
Dawka:
Opakowanie:
(1,09 zł / szt.)
Substancja czynna: ibuprofen (400 mg w 1 kapsułce).
Substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%; otoczka kapsułki: żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, żółcień chinolinowa (E 104), błękit patentowy (E 131).
Dawka początkowa leku to 400 mg (1 kapsułka), w razie potrzeby lek można zastosować co 4 do 6 godzin. Kapsułkę należy popijać wodą.
Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg (3 kapsułki) na dobę w dawkach podzielonych.
Lek należy przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem.
Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.
płyn, 20 ampułek
50,93 zł
zestaw, 1 zestaw: 2 butelki 10 ml + 2 saszetki 1 g + 2 pompki
drażetki, 50 tabletek drażowanych
47,89 zł
drażetki, 20 tabletek drażowanych
50,69 zł
płyn, 200 mililitrów
36,02 zł
syrop, 180 gramów
55,07 zł
Zabłocka mgiełka solankowa jodowo-bromowa
płyn, 950 mililitrów
22,66 zł
aerozol, 60 dawek
23,63 zł
tabletki powlekane, 24 tabletki
18,29 zł
tabletki, 20 tabletek
30,11 zł
Apteka internetowa www.aptekaonline24.pl
ul. Kartezjusza 2, 01-480 Warszawa
Nr zezwolenia: WIF.Z-29/2003
Tel: +48 22 419 32 19
E-mail: apt.balsamina@gmail.com
Pon-Pt.: 08:00 - 20:00
Sob.: 09:00 - 14:00
Niedz.: 08:00 - 16:00
Legalna apteka
Witold Pietrasiński, Bożena Gałczyńska-Pietrasińska Wibex S.c.
ul. Kartezjusza 2, 01-480 Warszawa
Krajowy Rejestr ZezwoleńZezwolenie na prowadzenie aptekiWojewódzki Inspektorat FarmaceutycznyBiuletyn Informacji Publicznej GIFCiasteczka
Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.