Duozinal

produkt dostępny bez recepty, syrop,

Wapń (calcium)

,

Cetyryzyna (cetirizine)

, Aflofarm

Opakowanie:

150 mililitrów
dostępny, cena 18,58 zł

Koszyk:

18,58 zł

(0,12 zł / ml)

Opis Duozinal

Duozinal to lek dostępny bez recepty w postaci syropu o działaniu przeciwhistaminowym i zmniejszającym obrzęk błon śluzowych. Substancjami czynnymi preparatu są cetyryzyny dichlorowodorek oraz fenylefryny chlorowodorek. Lek stosowany jest w terapii objawów alergicznego nieżytu nosa, takich jak kichanie, swędzenie nosa, łzawienie oczu, oraz w leczeniu objawów przeziębienia, takich jak zatkany nos. Produkt przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia.

Kategorie Duozinal

Skład Duozinal

  • Substancje czynne: cetyryzyny dichlorowodorek i fenylefryny chlorowodorek. Każdy mililitr syropu zawiera 1 mg cetyryzyny dichlorowodorku i 2,5 mg fenylefryny chlorowodorku.

  • Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy jednowodny, sodu benzoesan, glicerol, aromat truskawkowy, woda oczyszczona.

Ulotka produktu Duozinal

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Sanosvit Calcium

syrop, 150 mililitrów

Calcium Hasco Allergy

syrop, 150 mililitrów

Calperos 1000

kapsułki, 100 kapsułek

63,78 zł

Fenistil żel

żel, 30 gramów

30,40 zł

Clatra Allergy

tabletki, 10 tabletek

14,05 zł

Allegra

tabletki powlekane, 10 tabletek

15,52 zł

Maxicortan

krem, 15 gramów

17,47 zł

Mediderm krem

krem, 100 gramów

12,05 zł

Hitaxa Fast Junior

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek

13,89 zł

Hitaxa Fast

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek

15,35 zł