Duozinal

produkt dostępny bez recepty, syrop,

Wapń (calcium)

,

Cetyryzyna (cetirizine)

, Aflofarm

Opakowanie:

150 mililitrów
dostępny, cena 21,96 zł
21,96 zł

(0,15 zł / ml)

Opis Duozinal

Duozinal to lek dostępny bez recepty w postaci syropu o działaniu przeciwhistaminowym i zmniejszającym obrzęk błon śluzowych. Substancjami czynnymi preparatu są cetyryzyny dichlorowodorek oraz fenylefryny chlorowodorek. Lek stosowany jest w terapii objawów alergicznego nieżytu nosa, takich jak kichanie, swędzenie nosa, łzawienie oczu, oraz w leczeniu objawów przeziębienia, takich jak zatkany nos. Produkt przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia.

Kategorie Duozinal

Podmiot odpowiedzialny Duozinal

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
Polska
aflofarm@aflofarm.pl
Producent
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
Polska
aflofarm@aflofarm.pl

Składniki Duozinal

  • Substancje czynne: cetyryzyny dichlorowodorek i fenylefryny chlorowodorek. Każdy mililitr syropu zawiera 1 mg cetyryzyny dichlorowodorku i 2,5 mg fenylefryny chlorowodorku.

  • Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy jednowodny, sodu benzoesan, glicerol, aromat truskawkowy, woda oczyszczona.

Ulotka produktu Duozinal

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Polcrom

krople do oczu, 2 butelki 5 mililitrów

Calperos 1000

kapsułki, 100 kapsułek

81,18 zł

Nasometin Control

aerozol, 1 butelka 10 gramów = 60 dawek

30,52 zł

Mediderm krem

krem, 100 gramów

12,44 zł

Clatra Allergy

tabletki, 10 tabletek

14,12 zł

Allegra

tabletki powlekane, 10 tabletek

19,68 zł

Maxicortan

krem, 15 gramów

17,08 zł

Zabak

krople do oczu, 5 mililitrów

56,16 zł

Momester Nasal

aerozol, 1 butelka 60 dawek (10 gramów)

31,60 zł