produkt dostępny bez recepty, zawiesina, paracetamol
, Hasco-Lek
Dawka:
Opakowanie:
(0,16 zł / g)
Substancja czynna: 120 mg paracetamolu (Paracetamolum) w 5 ml zawiesiny.
Substancje pomocnicze: sacharoza, guma ksantan (E 415), kwas cytrynowy jednowodny (E 330), sacharyna sodowa (E 954), sodu benzoesan (E 211), sodu pirosiarczyn (E 223), aromat truskawkowy, woda oczyszczona.
Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.
proszek (do wytworzenia zawiesiny), 10 saszetek
krople, 15 mililitrów
39,40 zł
przyrząd, 10 sztuk
kapsułki, 10 kapsułek
72,03 zł
płyn, 20 ampułek
48,81 zł
płyn, 10 pojemników 1 mililitr
27,45 zł
syrop, 120 mililitrów
31,64 zł
krople, 5 mililitrów
62,62 zł
krople, 10 mililitrów (2 buteleczki po 5 ml)
91,59 zł
przyrząd, 1 zestaw
Apteka internetowa www.aptekaonline24.pl
ul. Kartezjusza 2, 01-480 Warszawa
Nr zezwolenia: WIF.Z-29/2003
Tel: +48 22 419 32 19
E-mail: apt.balsamina@gmail.com
Pon-Pt.: 08:00 - 20:00
Sob.: 09:00 - 14:00
Niedz.: 08:00 - 16:00
Legalna apteka
Witold Pietrasiński, Bożena Gałczyńska-Pietrasińska Wibex S.c.
ul. Kartezjusza 2, 01-480 Warszawa
Ciasteczka
Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.