Coldrex Junior C

produkt dostępny bez recepty, proszek (do wytworzenia płynu),

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

paracetamol

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, Perrigo

Opakowanie:

10 torebek 3 gram
dostępny, cena 33,33 zł

Koszyk:

33,33 zł

(3,33 zł / szt.)

Opis Coldrex Junior C

Coldrex Junior C to proszek do sporządzania roztworu doustnego o smaku cytrynowym z kompleksowym składem, przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Zawiera paracetamol o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym, witaminę C oraz substancję udrożniającą zatkany nos i zmniejszające katar. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.

Kategorie Coldrex Junior C

Skład Coldrex Junior C

  • Substancje czynne w 1 saszetce: 300 mg paracetamolu, 5 mg chlorowodorku fenylefryny, 20 mg kwasu askorbowego.
  • Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, cytrynian sodu, skrobia kukurydziana (suszona), aromatcytrynowy PHS-163671, cyklaminian sodu, sacharyna sodowa, barwnik – kurkumina (E100),krzemionka koloidalna bezwodna.

Ulotka produktu Coldrex Junior C

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Vivomixx

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 10 saszetek

Calcium Hasco Allergy

syrop, 150 mililitrów

Frida Baby Windi

przyrząd, 10 sztuk

Camilia

płyn, 10 pojemników 1 mililitr

28,53 zł

Biogaia Protectis Baby

krople, 5 mililitrów

60,51 zł

Vivomixx

kapsułki, 10 kapsułek

Vivomixx krople

krople, 10 mililitrów (2 buteleczki po 5 ml)

Fenistil żel

żel, 30 gramów

30,40 zł

Delicol krople na kolkę

krople, 15 mililitrów

36,36 zł

Pipi Nitolic Zestaw przeciw wszom

zestaw, 1 zestaw: 2 x 50 ml + 2 x 20 ml + 20 ml + dodatki

55,41 zł